Realus Miestelių Gyvenimas || 0.3

Go down

Realus Miestelių Gyvenimas || 0.3

Rašyti  Beetle on Kv. 07 14, 2011 3:30 pm

Sveiki, noriu jums pristatyti Realaus Miestelių Gyvenimo serverį. Čia gyvenimas vyksta SF miesteliuose ir FC. Šis modas kurtas nuo GRP4 originalo ir jame yra gan daug naujovių. Kiekvienas naujas žaidėjąs atėjęs pas mus gaus 1000xp ir 30000Lt. Atėjęs naujokas tikrai nenuobodžiaus nes yra gan daug darbų, ir įvairių sistemų kaip naftos, žvejybos, autoalgų ir pan. Serveryje yra gan daug darbų štai darbai su direktorių pakvietimais:

1.Medikai
2.Taxi
3.Autoklubas
4.Bloodz gauja
5.Crips gauja
6.Carleones gauja
7.Baikeriai
8.Policija
9.Tuninginiai
10.Armija
11.Narko-Gun Dyleriai

Darbų be dyrikų nevardinsiu, norėsit sužinoti patys ateisyi.

Dabar keletas sistemų:

Tuningavimo sistema. Kiekvienas tuneris turi kelias komandas su kuriomis jis ant mašinos uždės PaintJobs, pakeist rastus, idės hydraulicks, nos ar pakeist spalvą.

Pasų sistema. Dabar kiekvienas žmogus norintis išvažiuot, kad ir į LV turės turėti pasą kurį gali įsigyti migracijos tarnyboje. Pasienyje yra vartai kurios norint atidaryti reikia užlipti ant pickup ir turėti 500Lt bei pasą, priešingu atvėju vartai neatsidarys.

Autoalgų sistema. Pas mus žmonės negaus pinigų į banko sąskaitą, o gaus juos į savo uždarbio sąskaitą, o ją pasitikrinti galės parašę /uzdirbau. Algas galima atsiimti vyriausybėje. Jei nežinote kur ji nebėda, tiesiog parašykite /gps.

Įėjimų sistema. Šiame serveryje nereikės laipioti ant pickup ir rašinėti /iseiti, užteks priėjus prie durų paspausti ENTER arba F.

Žvejybos sistema. Mūsų serveryje tikrai nebus nuobodu, o jai ir bus tai galima ištaisyti nuvažiuotant pažvejoti Smile . Žvejybos vietą galite rasti parašę /gps.
Galimi laimikiai ir kiek už juos gaunate:
1.Batai 30Lt
2.Kelnės 40Lt
3.Lašiša 150Lt
4.Upėtakis 200Lt
5.Mažas ryklys 300Lt
6.Menkė 400Lt
7.Eršketas 500Lt
8.Pinigų maišas 1000Lt

Mašinų sistema. Na čia nieko naujo nebus, nebent jus esate naujokas sampe, žaidžiantis kokią savaitę Very Happy . Serveryje yra senoji mašinų sistema(su ribotu car skaičiumi turguje). Tikriausiai galvojate kam tas senienas dar dėti? Kodėl ji o ne nokia LRG? Todėl, kad ji labiausiai atstoja realų gyvenimą, o RP servai siekia kuo labiau manipuliuoti realų gyvenimą, kokioje šalyje sprogus mašinai ji po kelių sekundžių atsistato?

Skelbyklos sistema. Ši sistema yra dvejopa. Galima skelbimo prašyti skelbėjų arba nuvykti į skelbyklą ir ten pasiskelbti. Skirtumas tik tas, kad pas skelbėją yra pigiau Smile

Garažų sistema. Na čia irgi nieko daug pasakoti nereikia turbut visi žino kas čia per sistema Smile


Kita info. Serverio ip: 77.241.199.84:7777
Serverio web:
Vis dar vyksta atrankos į direktorius.
Laukiame jūsų Wink

Beetle
Svečias


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume