Apie Counter-Srike

Go down

Apie Counter-Srike

Rašyti  Admin on Pen. 10 30, 2009 4:56 pm

Kas yra counter strike, arba trumpiau vadinant Cs?

Counter-Strike tai Valve Software kompanijos kompiuterinis žaidimas, taktinė šaudyklė. Žaidžiamas vietiniame tinkle arba internete. Visame pasaulyje Counter-Strike žaidimo buvo parduota daugiau nei 19,5 mln. kopijų.

Žaidimo esmė yra kovoti vienai komandai prieš kitą šaunamaisiais ginklais. Yra dvi komandos: teroristai ir counter-teroristai (antiteroristai). Už kiekvieną nušautą kitos komandos žaidėją gaunamas taškas. Raundą laimi ta komanda, kuri nukauna visus kitos grupuotės žaidėjus arba jei teroristai susprogdina bombą. Counter-teroristai dar gali laimėti, nukenksmindami teroristų padėtą bombą. Taip pat CT (counter-teroristai) gali laimėti raundą išlaisvinę visus teroristų įkaitus. Specialiuose žemėlapiuose teroristai gali laimėti raundą nušovę VIP asmenį.

Žaidime reikia pasirinkti, už ką nori žaisti, už antiteroristus (angl. Counter-Terrorists) ar už teroristus (angl. Terrorists). Jeigu žaidžiama už antiteroristus, reikia šaudyti teroristus, ir atvirkščiai.

Taip pat galima kurti vadinamuosius žemėlapius (anglų k. map). Juose galima žaisti patinkančiu būdu.

CS ginklai

Žaidime naudojami ginklai, kurie yra ir tikrovėje, pvz.: AK-47 („kalašnikovas“), UZI, Desert Eagle, USP, M4A1 ir t.t. Yra 3 granatų rūšys: Flashbang Grenade (FB) – apakina priešus maždaug 6 sekundėms, Smoke Gas Grenade (SG) – liaudiškai „duminūškė“, kuri leidžia baltus dūmus, High Explosive Grenade (HE) – sprogstamoji granata.

Legalus žaidimas arba no cheat

Dauguma žaidėjų naudojasi no-steam counter-strike versija. Tokie žaidėjai daugiausiai „čytina“ (cheats, naudojamos pagalbinės programos, kurios palengvina žaidimą). Norintys žaisti prieš kitus žaidėjus, kurie nenaudoja čytų, turi įsigyti programą Steam. Nusipirkus CS (ar kitą žaidimą), galima žaisti visuose pasaulio serveriuose. Žaidėjai, naudojantys pašalines programas, bus automatiškai užblokuoti.

CS žaidimo kodai

Kodai - programos ir programiniai kodai, palengvinantys žaidimą. Žaidėjas, naudojantis šias programas, dažniausiai visada laimi. Yra keletas režimų: „aimas“ (šaudymas tik į galvą) ; „speedas“ (greitas bėgiojimas ir šaudymas) ; „wall hacks“ (wh, sienų hackas, gali būti baltos, nubraižytos ar visiškai kiauros/permatomos).

Žmonės, kurie naudoja šias programas, išmetami iš serverių be galimybės prisijungti. Naudojant šiuos kodus negalima žaisti įvairiuose turnyruose ir pan. Dauguma sukčiavimo kodų yra sukurta naudojant skriptus (leidžiamos/draudžiamos cs komandos). Juos pakeitus gali palengvėti/pablogėti žaidimas.

Populiariausi sukčiavimų skriptai: greitas pirkimas; automatinis ginklo užtaisymas; greitas ginklo keitimas pasibaigus šoviniams; pritūpimas (tam tikrą laiką tupinėti); apgaulingas minavimas ir kita.
avatar
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2009-10-29

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://cs-zone.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume